Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Sukcesy

Drukuj PDF

 

Nazwa konkursu/olimpiady

Laur

Nazwisko uczestnika

Rok szkolny 2009/2010

XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza i Józefa von Eichendorffa

3 miejsce

Adrianna Górka

Liga Szkolna Gimnazjów w siatkówce chłopców

3 miejsce

drużyna: Jakub Jendrysek, Mikołaj Książek, Piotr Gacka, Wiktor Karkocha, Robert Mizioch, Przemysław Zając, Mikołaj Wycik, Artur Brzoska, Damian Małys, Grzegorz Kozieł, Marcin Zychma

I Powiatowy Matematyczno-Chemiczny Czar Par

1 miejsce

Marta Jończyk i Michał Makarski

Rok szkolny 2008/2009

Ogólnopolski konkurs z matematyki Multitest zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

laureatka

Marta Jończyk

IX Międzynarodowy Maraton Matematyczny MAR-MAT 2009

5 miejsce

Anna Chadrian

IX Międzynarodowy Maraton Matematyczny MAR-MAT 2009

8 miejsce

Piotr Kowol

Konkurs „Rozwiń wyobraźnię i ... zareklamuj bibliotekę”

wyróżnienie

Marta Jończyk

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

2 miejsce

drużyna w składzie:

Paweł Wittek

Patryk Mainka

Mateusz Sutowicz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

laureatka

Aleksandra Nowak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

laureatki

Sandra Haase

Daniela Gorgosch

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

finaliści

Sylwia Kapinos

Julia Szydło

Maksymilian Białdyga

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

finalistki

Karolina Matusiak

Agnieszka Dziki

VIII Festiwal Piosenki i Wiersza dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Raciborzu

Nagroda Grand Prix

Justyna Pisarczyk

XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza i Józefa von Eichendorffa

1 miejsce

Ewelina Zdanowicz

XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza i Józefa von Eichendorffa

wyróżnienie

Barbara Czajkowska

Ogólnopolski konkurs informatyczny Komputerowy Biathlon

wyróżnienie

Marcin Tymoszewski

Wiktor Karkocha

Robert Krzywolak

Grzegorz Kozieł

Robert Mizioch

Anna Świtała

Mikołaj Książek

Rok szkolny 2007/2008

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

laureat

Andrzej Strózik

XVII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza i Józefa von Eichendorffa

2 miejsce

Adrianna Górka

Konkurs Fizyczno-Astronomiczny dla Gimnazjalistów

4 miejsce

Anna Folęga

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

finalistki

Aleksandra Nowak

Anna Folęga

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

finalista

Sebastian Kłosek

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

laureatka

Anna Malcharczyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

finaliści

Katarzyna Bąba

Aleksander Bolik

Karolina Matusiak

Ewelina Zdanowicz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

finalistka

Anna Wiśniewska

Dziecięcy Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki w ramach Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu

wyróżnienie I stopnia

Adrianna Górka

Rok szkolny 2006/2007

Turniej międzyszkolny „W klepsydrze czasu”

1 miejsce

drużyna gimnazjalistów

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjum

3 miejsce

Sebastian Bednarski

Rok szkolny 2005/2006

Ogólnopolski konkurs z matematyki Multitest zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

laureaci

Michał Pielczyk

Łukasz Nawrotkiewicz

Mateusz Fiołka

Adam Szewczuk

Krzysztof Czech

Jakub Bugdol

Konkurs Test Matematyka Plus (Oxford Educational)

laureaci

Krzysztof Czech

Michał Pilelczyk

Mateusz Fiołka

Wojewódzka Olimpiada Języka Niemieckiego dla Gimnazjum

2 miejsce

Filip Szydło

Wojewódzka Olimpiada Języka Niemieckiego dla Gimnazjum

3 miejsce

Dominika Bizoń

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego

laureaci

Filip Szydło

Dominika Bizoń

Sandra Jambor

Konkurs „Monodram, czyli teatr jednego aktora”

wyróżnienie

Agnieszka Poniatowska

Anna Kawałko

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

1 miejsce

Tomasz Moszko

Powiatowy Konkurs Językowy „Z językiem za pan brat”

1 miejsca

Dorota Hajdasz

Tomasz Moszko

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

finalistki

Dorota Hajdasz

Anna Kawałko

IV Dyktando Języka Niemieckiego dla Gimnazjum Województwa Śląskiego

1 miejsce

Dominika Bizoń

IV Dyktando Języka Niemieckiego dla Gimnazjum Województwa Śląskiego

3 miejsce

Filip Szydło

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

laureat

Mateusz Nowak

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

laureatka

Aleksandra Turkiewicz

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego ALBUS

wyróżnienie

Rafał Bedrunka

X Ogólnopolski Konkurs Literacki „In der Sprache des

Herzens w języku serca”.

2 miejsce

Marietta Grytner

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Nie Taka Matematyka Straszna”

1 miejsce

Mateusz Jończyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

laureat

Mateusz Jończyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

laureat

Mateusz Jończyk

II Międzygimnazjalny Konkurs ortograficzny z języka angielskiego „Spelling Contest

2 miejsce

Anna Paszkowska

Rok szkolny 2004/2005

Stypendium dla szczególnie uzdolnionych uczniów przyznawane corocznie przez Fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier”.

stypendium

Mateusz Jończyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

laureat

Mateusz Jończyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

laureaci

Grzegorz Chlebus

Damian Straszak

Olimpiada Języka Niemieckiego dla Gimnazjum Województwa Śląskiego

laureatka

Dominika Bizoń

Olimpiada Języka Niemieckiego dla Gimnazjum Województwa Śląskiego

finaliści

Filip Szydło

Mateusz Nowak

Konkurs „Spiel mit Deutsch” – zabawa z językiem niemieckim dla Gimnazjum Województwa Śląskiego

2 miejsce

zespół: Sandra Jambor i Anna Gawron

Międzynarodowy Maraton Matematyczny Mar-MAT 2005

1 miejsce

Grzegorz Chlebus

Międzynarodowy Maraton Matematyczny Mar-MAT 2005

2 miejsce

Damian Straszak

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Nie Taka Matematyka Straszna”

1 miejsce (indywidualnie i drużynowo)

Mateusz Jończyk

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Nie Taka Matematyka Straszna”

1 miejsce (indywidualnie i drużynowo)

Grzegorz Chlebus

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Nie Taka Matematyka Straszna”

2 miejsce indywidualnie i 1 miejsce drużynowo

Damian Straszak

Rok szkolny 2003/2004

Konkursu Przedmiotowy z Języka Angielskiego organizowany przez NKJO w Raciborzu

laureat (5 miejsce)

Maciej Kornobis

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów TST i SSA „Zmagania najlepszych matematyków”

3 miejsce

Mateusz Jończyk

XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza i Józefa von Einchendorffa

3 miejsce

Anna Pawłowska

Międzygimnazjalny Konkurs SAFAB organizowany przez G2 w Raciborzu

3 miejsce

Łukasz Dorobisz

Międzygimnazjalny Konkurs SAFAB organizowany przez G2 w Raciborzu

4 miejsce

Maciej Kornobis

Międzygimnazjalny Konkurs SAFAB organizowany przez G2 w Raciborzu

5 miejsce

Dorota Rybińska

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego organizowanym przez NKJO w Raciborzu

1 miejsce

Karolina Fila

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego organizowanym przez NKJO w Raciborzu

1 miejsce

Aleksandra Mateczok

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego organizowanym przez NKJO w Raciborzu

3 miejsce

Simona Jambor

Dyktando „Ortografia na wesoło” MBP w Raciborzu

3 miejsce

Dorota Rybińska

IV Powiatowy Konkurs Astronomiczno-Fizyczny

2 miejsce

Maciej Kornobis

I Międzygimnazjalny Konkurs ortograficzny z języka angielskiego „Spelling Contest

1 miejsce

Maciej Kornobis

Wojewódzkie Dyktando Języka Niemieckiego

1 miejsce

Filip Szydło

Wojewódzkie Dyktando Języka Niemieckiego

2 miejsce

Mateusz Nowak

I Międzygimnazjalny Konkurs ortograficzny z języka angielskiego „Spelling Contest

4 miejsce

Dorota Rybińska

Konkurs plastyczny „Order Przyjaciela Dziecka”

1 miejsce

Ewelina Lesik

VIII Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

wyróżnienie

Anna Kawałko

Rok szkolny 2002/2003

III Powiatowy Konkurs Astronomiczno-Fizyczny

3 miejsce

Dorota Rybińska

IV Ogólnopolski Konkurs Matematyczny gimnazjów zrzeszonych w Towarzystwie Szkół Twórczych i SSA

3 miejsce

Damian Straszak

I Okręgowy Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

udział w 2 etapie

Klaudiusz Weiner

Konkurs Fox

wynik dobry

Magdalena Dymowska

Wielkie Dyktando z Języka Niemieckiego

8 miejsce

Aleksandra Materzok

Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

laureat (4 miejsce)

Maciej Kornobis

Międzynarodowy Konkurs Kangur matematyczny

wyróżnienie

Przemysław Chlebus

Międzynarodowy Konkurs Kangur matematyczny

wyróżnienie

Łukasz Dorobisz

Międzynarodowy Konkurs Kangur matematyczny

wynik bardzo dobry

Łukasz Kuśnierz

Rok szkolny 2001/2002

IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza i Josefa von Einchendorffa

wyróżnienie

Katarzyna Tańska

II Powiatowy Konkurs Astronomiczno-Fizyczny

2 miejsce

Aleksandra Materzok

I Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki i Wiersza dla Dzieci i Młodzieży w Raciborzu

2 miejsce

Katarzyna Tańska